• Обновено
Уво Пирсинг Комплет,Urknall 4Pack Уво Пирсинг Пиштол Само Пирсинг Пиштол Комплет за Еднократна употреба на Уво Пирсинг Алатка со Earring Studs Безбедност Уво Пирсинг Пиштол Ко

Уво Пирсинг Комплет,Urknall 4Pack Уво Пирсинг Пиштол Само Пирсинг Пиштол Комплет за Еднократна употреба на Уво

Rating 
DEN 239.76

Залиха
Во магацинот.

На earplugs се сите монтажни, лесен за инсталација и лесен за употреба.ПОВЕЌЕ ЦЕЛИ - Авто пирсинг пиштол не може да се применува како уво пирсинг tools, но, исто така, да ви помогне пирс вашиот нос, усни и други делови од телото, безбеден и удобен операција е потребен, погоден за салон за убавина употреба и DIY пракса дома.Не отстранувајте ја уво studs веднаш по пирсањето 2.совршен за професионални пирсинг и пирсинг дома.Задржи ја оригиналната уво studs за најмалку 6 недели.Чекори за употреба : 1.

Основни карактеристики

Најдобри понуди