• Обновено
Орално-Б Прецизност Чиста Замена Електрични Toothbursh Главата X3

Орално-Б Прецизност Чиста Замена Електрични Toothbursh Главата X3

Rating 
DEN 1567.20

Залиха
Во магацинот.

Обликот на главата, им овозможува на влакната да се опкружувачки секој заб за индивидуални Чистење.Продира е тешко да се постигне места.Компатибилен со целата постава на Орално-Б Батерија електрична четка за заби рачки, освен за Перорална-Б sonic четки за заби.Орално-B #1 бренд се користи од страна на стоматолози во светот.На Орално-Б Прецизност Чисти влакната стигнат до длабоко помеѓу забите и се покрива поголема површина, оставајќи вашиот целата уста почиста од обичен прирачник и моќ далеку до 100 проценти повеќе плакета за чиста наспроти редовна прирачник четка за заби.

Основни карактеристики

Најдобри понуди