• Обновено
Лале Blacklight Реактивна Електрична Неонски Боја За Полнење

Лале Blacklight Реактивна Електрична Неонски Боја За Полнење

Rating 
DEN 358.80

Залиха
Во магацинот.

Blacklight реактивен само.НЕ светат во темница!.Вклучува избрани неонски бои, фломастери, и четки.Оди на постојан така можете да уживате во вашите креации време и време повторно.Машина перат.Апликацијата инструкции на задната страна на пакувањето.Брилијантен blacklight ефекти.Оваа извонредна лале електрични неонски боја поставете ги вклучува голем асортиман на бои и маркери кои сите сјај брилијантно под УВ blacklight!Тие се постојани и машина перат така можете да уживате во вашите креации време и време повторно.2 полна големина парична казна совет боја четки ви овозможи да се применуваат на бои со леснотија.Боите се издвојува во нормална светлина и сигурно ќе биде хит во било blacklight тематските настан!.

Основни карактеристики

Најдобри понуди