• Обновено
Размавта Дискови, Z3- Циркони, Редовни, 4 1/2,40 Ронки,7/8 Арбор, 13,300 ВРТЕЖИ во минута,T27 (112 Pack)

Размавта Дискови, Z3- Циркони, Редовни, 4 1/2,40 Ронки,7/8 Арбор, 13,300 ВРТЕЖИ во минута,T27 (112 Pack)

Rating 
DEN 11182.80

Залиха
Во магацинот.

CGW АБРАЗИВИ. 421-42302. Размавта Дискови, Z3 -100% Циркони, Редовни, 4 1/2",40 Ронки,7/8 Арбор, 13,300 вртежи во минута,T27. Одлични на јаглерод и нерѓосувачки челик Премиум 100% Циркони нуди максимална сечење капацитет, силна работ стабилност, кул сечење со светлина притисок и долг живот Препорачува за агресивни употреба и тешки апликации.

Основни карактеристики

Најдобри понуди