• Обновено
Teague MTB Телефон Планината, Garmin Handlebar Планината Силикони Phone Држач за iPhone/Samsung/Galaxy/LG и Компатибилен со Сите Garmin Велосипед GPS Планината

Teague MTB Телефон Планината, Garmin Handlebar Планината Силикони Phone Држач за iPhone/Samsung/Galaxy/LG и

Rating 
DEN 575.76

Залиха
Во магацинот.

5 до 6,5 инчи цврсто.Телефон Случај Garmin База на Планината : Ова е велосипед телефон планината може да се одржи на сите паметен телефон со екран со големина од 3.Со овој телефон случај, можете да правите фотографии или видео записи лесно додека се возела.Тоа може да биде исто така се користи за велосипед светлина со Garmin база.

Основни карактеристики

Најдобри понуди