• Обновено
Raxinbang Куче кревети Милениче Превозникот, Куче Торба Патување Превозници Мека Двострано за Мачки и Кучиња Преносни Патување Милениче Торба за во Автомобил Безбедно

Raxinbang Куче кревети Милениче Превозникот, Куче Торба Патување Превозници Мека Двострано за Мачки и Кучиња

Rating 
DEN 1447.44

Залиха
Во магацинот.

СОВРШЕН ВЕНТИЛАЦИЈА И ЛЕСЕН ВЛЕЗ : Zippered отворање дизајн на врвот и на страната за домашни миленици " влез лесно.Адекватна мрежа за видливост и соодветна вентилација.СКЛАДИРАЊЕ : Постојат две џебови на површината на ранец, кои ви даваат место за да се задржи пет потреби како што се мачка и куче закуски, појаси.Можете исто така да ги донесе вашите лични предмети во кое било време.ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ И STORAGEGUARANTEE : куче превозникот може да биде укината и се чуваат подалеку лесно.Отстранлив делукс руно мат внатре .Удобно и безбедно опкружување за вашето домашно милениче.ВЕНТИЛАЦИЈА ДИЗАЈН : за Време на патувањето на домашно милениче може да имаат добар поглед на околината и здив слободно, така што тие ќе се чувствувате опуштено и мирно.ГАРАНЦИЈА : Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме ни e-mail и ние ќе ви обезбедиме со задоволително решение во рок од 24 часа.Производ introduction Product Име : Мулти-функција милениче отворено патување bag Product материјал : 300 D мат кожа PVProduct Категорија : Пет Backpack Product боја : зелена сива, кафе ash Product големина : 35*23*28cm Product тежина : 930g Product description Quality Дише решетката ткаенина, со солза-доказ, водоотпорен и други карактеристики, цврсти quality Humanized Дизајн Рамо, рака на вредноста копчето, може да се прилагоди на должината на рамо, рака според individual Four-агол спојување со користење квалификувани за шиење технологија, униформа и убави линии, уредни и concise Bag пред дизајн надворешни складирање торба, може да се стави вашите лични предмети, така што ќе се попогодни да одат out Bags може да биде укината и се става полесно да добиваат кога не.

Основни карактеристики

Најдобри понуди