• Обновено
Бебе Белезници и Капи Поставите 0-6 Месеци Младата Ракавици Без Нула Белезници и Бебето Памук Капи Капи За Бебе Момчиња Девојчиња

Бебе Белезници и Капи Поставите 0-6 Месеци Младата Ракавици Без Нула Белезници и Бебето Памук Капи Капи За Бебе

Rating 
DEN 287.76

Залиха
Во магацинот.

100% Памук.Увезени.Новороденче белезници и капи поставува вклучува 3 младата капи и 4 пара нема нула белезници поставува како што е прикажано. 100% памук, капи и белезници за бебето, супер меки против вашиот бебешка кожа.Совршен подарок сет за бебе 0-6 месеци.Бебе капи се преклопени ткаенината да помогне да се остане на и задржи вашето новороденче главата топло,погоден за бебе со главата спектар на 36cm да 44cm.Бебе белезници мора мека гума за џвакање околу рачниот зглоб, престој-за да се задржи топло и да се заштити бебето од само гребење.Рака мие или машина за миење во торба за перење. 4 Пара на Младата ракавици без нула белезници и 3pcs Бебе Памук Капи Капи За Бебе Момчиња & Девојки 0-6 Месеци Материјал : 100% Памук,дише и удобен.Соодветна Големина : Бебе капи е погодна за главата спектар на 14-17 инчи,бебе белезници мора мека гума за џвакање околу рачниот зглоб,одговара за бебиња од 0-6 месеци.Имајте Пријатна и Не се Нула : 100% Памук бебе белезници и капи сет ќе се задржи топло и да се заштити бебето од само гребење.Пакетот Вклучува : 4 Симпатична печати нула белезници и 3 исти капи.Перење Водич : Рака мие или машина за миење во торба за перење.

Основни карактеристики

Најдобри понуди