• Обновено
Gadget Guard Анти-Зрачење Мобилен Телефон Случај со Патентиран Alara Технологија, Тенок Телефон Случај за iPhone 8, Мобилен Телефон EMF Заштита, Сива iPhone Случај (Боја: Јаглен)

Gadget Guard Анти-Зрачење Мобилен Телефон Случај со Патентиран Alara Технологија, Тенок Телефон Случај за iPhone

Rating 
DEN 1439.76

Залиха
Во магацинот.

✅ ЗАДОВОЛСТВО ЗАГАРАНТИРАНА - Слободен Враќа - Ние се стави многу време и енергија во создавањето на највисок квалитет на анти-зрачење производи за да ви помогне да бидете безбедни.Посетете ја нашата веб страница за да ја видите нашата листа на патенти." Мобилните телефони се стави надвор високо ниво на радио фрекфентна енергија, која може да биде штетна за здравјето на вашето семејство.ALARA Технологија примил 15 посебна патенти од САД Патент Канцеларија.Gadget Guard е Тенок Случај со ALARA Технологијата е добра за вашиот телефон, па дури и подобро за вашето здравје!.Тоа е Тенок дизајн нема да додадете непотребни големо, но ќе им понуди на премиерот за заштита сакаш.Заштита на вашиот семејство со овој тенок случај. ✅ ИЗДРЖЛИВ ДИЗАЈН : Дизајниран да ги заштити вашите сосема нов i Phone 8.

Основни карактеристики

Најдобри понуди