• Обновено
Bonarty Сиво Платно Се Тркалаат Пен Практично Шминка Четка За Складирање Торба 36/48/72 Дупки - 48 Дупки

Bonarty Сиво Платно Се Тркалаат Пен Практично Шминка Четка За Складирање Торба 36/48/72 Дупки - 48 Дупки

Rating 
DEN 724.80

Залиха
Во магацинот.

Навивам дизајн е многу лесен пакет начин за складирање,вие не ќе треба да се грижите вашиот добие хаос и изгубени.Голема подароци за семејството и пријателите.Сива Боја се тркалаат стил мода молив кеси изработени од зајакнати платно.Симпатична остава дизајн е многу популарна канцелариски материјал за сликарство ,цртање ,скицирање ,уметник ,салон, итн.Се користи за чување на сите видови на пенкала , моливи , сликарски четки ,make up четки ,козметички tools ,и другите се држиме форма предмети.Опис : - Сива Боја се тркалаат стил мода молив кеси изработени од зајакнати платно. - Се користи за чување на сите видови на пенкала , моливи , сликарски четки ,make up четки ,козметички tools ,и другите се држиме форма предмети. - Симпатична остава дизајн е многу популарна канцелариски материјал за сликарство ,цртање ,скицирање ,уметник ,салон, итн. - Се тркалаат дизајн е многу лесен пакет начин за складирање,вие не ќе треба да се грижите вашиот добие хаос и изгубени. - Голема подароци за семејството и пријателите.Спецификација : - Материјал : Canvas Size Табела : 72 Дупки Големина Прибл.850x195x3mm/33.5x7.8x0.12inch48 Дупки Големина Approx600x195x3mm/24x7.8x0.12inch36 Дупки Големина Приближно 470x195x3mm/18.5x7.8x0.12inch Package Вклучува : 1 Парче Навивам Стил Складирање Торба.

Основни карактеристики

Најдобри понуди