• Обновено
Ѓубре контејнер за Ѓубре Може да Бин Едноставна домаќинство ѓубре лименки се продаваат еден по еден Отпад Кошница Ѓубре Може да Корпа за Бањи, Кујни, Домашни Канцел

Ѓубре контејнер за Ѓубре Може да Бин Едноставна домаќинство ѓубре лименки се продаваат еден по еден Отпад Кошница

Rating 
DEN 1845.60

Залиха
Во магацинот.

Нашите мали корпата за ѓубре нема да потрае и скапоцени простор во вашиот , исто така може да ви помага да се соберат сите rubish и го прави вашиот дом повеќе чисти-lembed и добро нареди.Се продава еден по еден Материјал : Пластични Големина : 23.5*31cm Боја : Темно Црвени на Дрво Жито (12 L).Високо-квалитетни материјали : ѓубре може да е направен од високо-квалитетни материјали.еколошки, трајни, не е лесно да се деформирани и има посилна носивоста.Едноставен дизајн : едноставна форма, лесно да се прилагодат на секоја соба, мирна боја, мат текстура.Широко се користи : Тоа е мулти-функционални складирање корпата за ѓубре, не само во кујната, но, исто така, во бања, дневна соба, тоалет и во други места биле широко се користи.Ова ѓубре може да дава изјава со своите стилски бои и уникатни бои и беше наменета за подобрување на вашиот постоечки décor.Пакетот вклучува : 1 * ѓубре bin Features : 1. Ѓубре може да е направен од високо-квалитетни материјали.еколошки и durable2. Висок квалитет на корпата за ѓубре, тоа не е лесно да се деформира и има посилна сметководствена capacity3. Тоа е лесно да се прилагодат на секоја соба, тонот се смири, и мат текстура е 4. Големината е во право, без оглед на тоа која соба е сместен во, нема да има чувство на pressure5. Лесно да се чисти, можете лесно чистење на корпата за ѓубре со влажна cloth Great подарок за вашите пријатели во вашиот живот.Убаво за вашата кујна бања спалната соба дома целосно функционална, исто така, ги задржи вашите dorm кабинет вратата автомобил фиока вратата чисти и уредно.

Основни карактеристики

Најдобри понуди