• Обновено
CYNOVA Mavic Мини Филтер Леќа CPL ND8 ND16 ND32 ИМ ПЛЕ Поставите Камерата Професионални Филтри за Mavic Мини Летало (ND4/8/16&ND4/8/16PL)

CYNOVA Mavic Мини Филтер Леќа CPL ND8 ND16 ND32 ИМ ПЛЕ Поставите Камерата Професионални Филтри за Mavic Мини

Rating 
DEN 546.48

Залиха
Во магацинот.

CYNOVA Mavic Мини Филтер : донесе повеќе изненадување за Фотографија создавање на mavic мини.Мулти-слој на кожата филмови, висока transmittance, фаќање јасна слика, за наплата на сличен легален начин боја;Вода-доказ & Масло-доказ & Нула-доказ, ефикасно да го заштити Mavic Мини Камера.Професионални оптичко стакло леќи, специјално избрани професионални оптичко стакло објектив со одличен frinding процес кои имаат добра физичка и hcemical својства.Дизајнирани специјално за Mavic Мини, различни костуми се достапни, очекуваме повеќе убава фотографија.Компатибилен Летало Бренд : CYNOVA Mavic Мини.CYNOVA Mavic Мини Филтер : донесе повеќе изненадување за Фотографија создавање на mavic мини.Бренд Име : CYNOVA.Компатибилен Летало Бренд : CYNOVA Mavic Мини.Компатибилен Летало Модел : mavic мини.Големина на : 21.1*11.3*3.8 мм.

Основни карактеристики

Најдобри понуди