• Обновено
DIAOD Кујна Ориз Складирање Кутија Голем Капацитет Зрна од Жита Фармацевт Храна MoistureProof Сад Кујна Двојно Печат Ориз Складирање Кутија

DIAOD Кујна Ориз Складирање Кутија Голем Капацитет Зрна од Жита Фармацевт Храна MoistureProof Сад Кујна Двојно

Rating 
DEN 2316.00

Залиха
Во магацинот.

Оваа ориз кофа е направен на безбедно пластика и не содржи какви било штетни материи.Тоа е најдобар избор за чување на ориз и жито.Овој сад има добра печат да го блокира влага во воздухот, за да се обезбеди сушење на ориз, бактерии не може да се шири во сад, па поради тоа зрно може да биде свежо и здраво.Овој сестран запечатени жито за складирање резервоарот е идеален за чување на ориз, семиња, житарици, зачини, брашно, овес, шеќер, ореви, грав, овошје, кафе, грав, чај и многу милениче храна.Површината на ориз барел е фино полиран, мазна и нежна, и запечатување ефект е многу добар.Ние сме искрени продавачот, ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние сме многу среќни да помогнеме.Материјал : plastic Color : Виолетова , Green Size : 42x27x20cm(16.8x10.6x7.9 инчи)Функција : голем капацитет, инсекти доказ, влага proof Applicable места : кујна, ресторан, простор за складирање, итн.Се применуваат за : семе, житарици, зачини, брашно, овес, шеќер, ореви, грав, овошје, кафе, грав, итн.Ве молиме имајте во предвид : Ние само го продаде ориз кофи, и други предмети се пукање реквизити.Ние се рачно мерење, не може да биде 1-2 CM грешка, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ве молиме understand The производ слика е физичка слика, цел на снимање технологија, осветлување, екран параметри и други фактори, вистинската боја и слика ќе биде различен, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.Ако имате било какви прашања во врска со овој проект, ве молиме контактирајте со нас.Производ апликација : складирање и чување на cereals Package вклучувајќи : 1×Сад.

Основни карактеристики

Најдобри понуди