• Обновено
Среќен ноќта на Вештерките Полна Месечина Замокот Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање Кутија со Кожа се Справува Расадник Кошеви ?

Среќен ноќта на Вештерките Полна Месечина Замокот Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање

Rating 
DEN 479.76

Залиха
Во магацинот.

Трајни и високо-квалитетни материјали овозможуваат тоа да се користи за долго време.Мода И Personality We обезбеди различни стилови на исклучителна модели, симпатична, ретро, кул, и поединецот.Издржлив Материјал : Нашата складирање бин надворешноста е направен од високо-квалитет на платно, кој е светлина и издржливи.И тоа опремени со кожа рачка, ќе ви овозможи да го носат на вашиот товар полесно.Повеќенаменски : Нашиот тим, кантите се многу погодни за книги, играчки складирање, чевли кошеви, облека кошеви, полици, бебе кошеви, крпа кошеви, ќебиња, украси, канцелариски материјали и др.Материјалот е крути, ќе можат да стојат исправено, дури и без ставање на ништо.5 (H) инчен (38 x 28 x 24 cm), голем капацитет може да се сместат повеќе работи.5"H, им Помогне на вашите деца се исчисти својата постапка со нашите симпатична чување на кутии.Тоа исто така може да бидат отстранети со фен за коса и пареа железо.Висок-квалитет Materials95% платно+5% кожа рачка+водоотпорен ЈП обложување поставата.Свитлива Design Foldable кога не е во употреба, лесно за чување, простор-за заштеда на дизајн.Здрав Structure The челик жица работ изграден во врвот додава форма и стабилност.Добро Стои Дизајн : Оваа складирање корпа за внатрешни работи се направени од водоотпорен 300 D ЈП слој ткаенина, прилагодлив врвот има underwire, кој не е лесно да се деформирани, и тоа може да застане исправен дури и без ставање на ништо.Совршен Size15 (L) x 11 (W) x 9.Издржливи Handle Both страни имаат засилен кожа рачки и се поврзани со кошница од супер-сила бода, па кошница може да издржи на тешки товари.Ова е нормално и таа ќе се опорави по еден период на време.На перење кошница доаѓа со компресија пакување, што може да предизвика брчки во текот на долги транспорт.Топло Tips This перење кошница не е машина перат, само избришете ја со влажна сунѓер или крпа.

Основни карактеристики

Најдобри понуди