• Обновено
iPhone 7 Плус Случај, iPhone 8 Плус Силикони Случај, Мода Симпатична 3D Розова Meow Партија Мачка Писе Деца Девојки Дама Заштитна Случаи со Pompom/Мека Рака Случај на Кожата за Appl

iPhone 7 Плус Случај, iPhone 8 Плус Силикони Случај, Мода Симпатична 3D Розова Meow Партија Мачка Писе Деца

Rating 
DEN 167.76

Залиха
Во магацинот.

Специјално дизајнирани за Apple iphone 7 Плус iphone 8 Плус.Висок квалитет со силиконска, мека и еластична уште издржливи.Те штити од непотребни пречки, вдлабнатини и гребнатини.Лесно зафат ви дава пријатно чувство.Соодветна големи cutouts порт за полнење и џек за слушалки за да ги собере било која трета страна полначи и слушалки.Дизајнирани : Двоен Слој Оклоп Случај за Apple iphone 7 Плус iphone 8 Плус . 1. Токму одговара на обликот на вашиот телефон. 2. Меки силиконски да се обезбеди целосна заштита на каросерија. 3. Едноставно, функционалност, Практични и добра цена.100% Задоволството Купи со доверба со нашиот 7-дневниот Гаранција за Парите Назад Без Прашања и 30-Ден Гаранција.Пакетот Вклучува : -1 x Случај.

Основни карактеристики

Најдобри понуди