• Обновено
Керамички Рака-насликани во Шолја Кафе гарнир Лажица Ретро Шолја Кафе Продавница Бар Материјали Доручек Боја Млеко Чаша (Боја : 6-парче сет, Големина : Како на сликат

Керамички Рака-насликани во Шолја Кафе гарнир Лажица Ретро Шолја Кафе Продавница Бар Материјали Доручек Боја

Rating 
DEN 703.20

Залиха
Во магацинот.

Е дизајнер е тема концепт.Уживајте во животот!.Чашата се справи и купот на телото одговара на цврсто и јасно.Елегантна декорација и пријатно на срцето се душата на керамички убавина.Пред да конкурираат, бидете сигурни дека ќе не ми пречи.

Основни карактеристики

Најдобри понуди