• Обновено
Делукс Конус Burs, 1.40 Милиметри, 6 Парчиња | BUR-511.40

Делукс Конус Burs, 1.40 Милиметри, 6 Парчиња | BUR-511.40

Rating 
DEN 410.88

Залиха
Во магацинот.

Совршен за поднесување, камен на поставување и други накит апликации.Направени од Vanadium челик.Швајцарскиот направени. 44.5 милиметри долга со 3/32 инчен (2.35 millimeter) месо тело. 6 конус burs; 1.40 милиметри.Направени од најдобрите Швајцарски-мелени Vanadium челик за долг живот и точност.Сите burs се во вкупна должина од 44.5 мм со 3/32 -2.35 мм - shanks за брз-промена насадни инструменти.Нашите burs се најдобрите во квалитетот на многу поволни цени и вашето задоволство е да се гарантира.

Основни карактеристики

Најдобри понуди