• Обновено
Случај за Галакси S20 FE 5G Случај,Паричник Случај Кредитна Картичка Носителот Флип Случај со Полно Тело, Заштитна Мека Хибрид TPU Тешко Трајни Shockproof за Samsung Галакси S20 FE

Случај за Галакси S20 FE 5G Случај,Паричник Случај Кредитна Картичка Носителот Флип Случај со Полно Тело, Заштитна

Rating 
DEN 215.76

Залиха
Во магацинот.

Овој случај е САМО компатибилни со Samsung Galaxy S20 FE 5 G 6.5 инчи (2020).Надворешните картичка на телефонот случај може да се одржи до 2 картички.Едноставен дизајн е потенок од паричникот, а изгледот е исто така многу модерен.Двоен слој за заштита, шок-апсорбирање на TPU внатре + поликарбонат надвор.Боја пластични калапи, не-исчезнува, издржливи.Обезбеди многу удобен функции, поклопец на слот за картичка може да се користи како стојат, погодно да се види филмови или видео разговор.Поставените рабовите заштита на екран и камера и се погодни за секојдневна работа.По-продажбата на услугата е сигурен, ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Компатибилност : Компатибилен со Samsung Galaxy S20 FE 5 G 2020 година. Ние се специјализираат во производство и продажба на високо квалитетни видиме случај .Производите кои ги нудиме се дизајнирани и произведени со ум-сет за одржување на највисоки стандарди за квалитет.Едноставна и чиста видиме маска од гребнатини да даде вашата најдобра заштита.Украсете го вашиот телефон со уникатен стил.Карактеристики на производот : Тенок Двоен Слој дизајн обезбедува Соодветна заштита за дневна употреба Скриена Картичка на задната страна можат да носат до ДВЕ Карти за вас Воскресна-до работ може да се спречи камера и екран од гребење Забелешка : Ако имате било какви прашања за инсталација или на картичка, ве молиме ги споделите со нас.Ние сме среќни да се помогне!.

Основни карактеристики

Најдобри понуди