• Обновено
Младата Детска Солидна Боја Спиење Gown со Капа Бебе Заврзана Sleepwear Новороденче Доаѓа Дома Облека Вреќа за Спиење

Младата Детска Солидна Боја Спиење Gown со Капа Бебе Заврзана Sleepwear Новороденче Доаѓа Дома Облека Вреќа

Rating 
DEN 215.76

Залиха
Во магацинот.

♦Поради прирачник за мерење, вистинската должина на објектот има некоја одредена големина за грешка со кои се предвидени со нас.Се препорачува за бебе 0-12 месеци.5" (85cm); биста : 20.Нашите Swaddle Ќебе Карактеристики : ♦ Материјал : Ултра-меки памук мешавина бебе спие кеси се направена од врвен квалитет материјал. ☛Тоа е идеален за фотографирање или за некоја посебна прилика.Пакет се Вклучени : 1 x Бебе вреќа за спиење 1 x Бебе шапка се Напомене : ♦може да биде боја на разликите меѓу нашите кеси и слики, бидејќи на различни екранот на екранот или како одраз на светлината кога снимање.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.5" (26*2cm); ракав должина : 10.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија. ☛Направени од 95% памук, мешавина, супер меки, совршен за користење на бебето нежна кожа.Заврши вашиот мал пакет на радост во овие убави ќебиња.Печати на враќање превозот етикета. ♦ Лесно Нега : Машина перат.Печати на враќање превозот етикета.5" (85cm); биста : 20. ☛Пакет Вклучуваат : 1pc бебе вреќа за спиење + 1pc шапка.Машина За Миење.5" (26*2cm); ракав должина : 10. ♦ Повод : бебе туш подарок, секојдневен, дома, спие, фотографија реквизити; мека, дише и удобно ♦ совршен подарок за вашето бебе регистар или претстојните бебе туш.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Овие стилски и симпатична бебе ќебиња со унисекс флорални родово-неутрални дизајни се сигурни да се биде хит за момчиња и девојчиња! ♦ Димензии : должина : 33.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба. ☛Повод : бебе туш подарок, секојдневен, дома, спие, фотографија реквизити; мека, дише и удобно.

Основни карактеристики

Најдобри понуди