• Обновено
YUESFZ контејнери за Храна Ориз Барел Пластични Инсекти-Доказ за Домаќинство, Кујна Ориз Цилиндар Транспарентен Складирање Ориз Барел 5L Или Повеќе Барел 20 Кг на Оптов

YUESFZ контејнери за Храна Ориз Барел Пластични Инсекти-Доказ за Домаќинство, Кујна Ориз Цилиндар Транспарентен

Rating 
DEN 1876.80

Залиха
Во магацинот.

Издржливи сад ѕидови издржат секојдневна употреба и погоден за широк опсег на температури,голема helpings на храна. [Материјал] : PP, не-токсични, невкусна, , подесувате-доказ.Двојно печат дизајн има добра отпорност на течење. [Капацитет] : Големина -10 L : 35*21.5*19cm, 13 L : 35*21.5*25cm. [погоден за чување] : ориз, овошје, житарици, зачини, брашно, итн. [Употреба] : Удобен, чиста, инсекти доказ, влага доказ.Име на производ : Складирање ориз barrel Product материјал : PPProduct боја : црвена, blue Product големина : 10 L : 35*21.5*19cm13 L : 35*21.5*25cmcontent : .2x ориз складирање сад.2× мерење cup Extra-големи контејнери се одлични за јадење првично, индукција, кабинет за складирање, и повеќе.

Основни карактеристики

Најдобри понуди