• Обновено
JKPOWER Мини SMD SMT Електронски Кутија IC Електронски Компоненти Складирање Случаи 75x63x21mm Мини Складирање Кутија

JKPOWER Мини SMD SMT Електронски Кутија IC Електронски Компоненти Складирање Случаи 75x63x21mm Мини Складирање

Rating 
DEN 167.76

Залиха
Во магацинот.

❀Пластични организатор со прегради за складирање. ❀Автоматски се отвораат со кликнување на контрола.Се отвора 90 степени за лесен пристап. ❀Се заклучува автоматски кога се турка надолу. ❀Предлози за чување I. C., чип форма кондензатори и отпорници, мали завртки, навртки, подлошки и заклучување подлошки итн. ❀Посебно дизајнирани профили на четири страни на кутијата се обезбеди безбедна конекција со други кутии од ист вид.Опис : Функција : 100% сосема нов и висок квалитет на Пластични организатор со прегради за складирање.Автоматски се отвораат со кликнување на контрола.Се отвора 90 степени за лесен пристап.Се заклучува автоматски кога се турка надолу.Предлози за чување I. C., чип форма кондензатори и отпорници, мали завртки, навртки, подлошки и заклучување подлошки итн.Посебно дизајниран профили на четири страни на кутијата се обезбеди безбедна конекција со други кутии од ист вид.Спецификација : Материјал : Пластични Димензии : 75x63x21mm(2.95x2.48x0.83in)(приближно) Боја : Случајни боја(Ако сте се купи на повеќе од еден, може да се добијат на истата боја или со повеќе бои.) Количина : 1 компјутер Забелешка : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен Нема мало пакет.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 x Мини Складирање Кутија(други додатоци демо на сликата не е вклучена.).

Основни карактеристики

Material:
Plastic
Dimensions:
75x63x21mm(2.95x2.48x0.83in)(approx)
Color:
Random color(If you buy more than one, you may receive the same color or several colors.)
Quantity:
1 pc
Transition:
1cm=10mm=0.39inch
No retail package. :
Please allow 1-3mm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package includes:
1 x Mini Storage Box(other accessories demo in the picture is not included.) :

Најдобри понуди