• Обновено
6411715-144 Влечење Упатуваа Канал 11 Мерач Мелница-Поцинкуван Челик Безбедност Хелиум, 144 Должина х 7 Ширина x 1-1/2 Висина

6411715-144 Влечење Упатуваа Канал 11 Мерач Мелница-Поцинкуван Челик Безбедност Хелиум, 144 Должина х 7 Ширина

Rating 
DEN 2232.00

Залиха
Во магацинот.

Влечење Упатуваа штица.Направени од мелница-поцинкуван челик.Тоа карактеристики на површината со стотици перфорирани копчиња кои обезбедуваат лизга-отпор во сите правци. 3/8-инчи dimple дијаметар со 1/8-инчи дупка.Совршено прилагоден за АДА-компатибилен барања.Влечење Упатуваа штица карактеристики на површината со стотици перфорирани копчиња кои обезбедуваат лизга-отпор во сите правци, што го прави практичен избор за индустриски апликации.Влечење Упатуваа е исто така соодветен за комерцијални апликации каде пешачки сообраќај е предвид, совршено прилагодени за АДА-компатибилен барања.Тоа е лесно да се адаптира за мноштво на апликации кои нудат безбедно за одење/работна површина за пешачки патеки, рампи, скалило гази и опрема платформи.Тоа е идеален за производство на специјални и фабрикувани производи и често се користи како reconditioning материјал во текот на постојните површини кои не се обезбеди лизга-отпор.Dimple мерки 3/8-инчи дијаметар од 3/32-инчи hight; 1/8-инчи дупка со дијаметар, 1/8-инчи занитвам големина. 9 реда на копчиња; 8 простори во 5/8-инчи секој.

Основни карактеристики

Најдобри понуди