• Обновено
HYCZW Пластични Ѓубре Може да Креативни Мини Десктоп корпата за Ѓубре со Капак Мал Дом Канцеларија Чистење на корпата за Ѓубре Копчето Десктоп Складирање Кофа Светли

HYCZW Пластични Ѓубре Може да Креативни Мини Десктоп корпата за Ѓубре со Капак Мал Дом Канцеларија Чистење на

Rating 
DEN 614.40

Залиха
Во магацинот.

ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Десктоп корпата за ѓубре со капак дизајн, само притиснете го капакот, а потоа се стави на ѓубре во десктоп корпата за ѓубре.Кујна ѓубре може да направат вашиот живот полесно.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : база на корпата за ѓубре може да биде отстранет, само измијте го, тоа е лесен и брзо.ШИРОКО се КОРИСТИ : Ѓубре лименки со капаци, погоден за отпадна хартија и други ѓубре лименки во канцеларија, или чај кеси за кујната, може да се задржи канцеларија или кујна се чисти.ЛЕСЕН И ИЗДРЖЛИВИ : Идеален за бироа, кабинети, кујни и спални соби.Десктоп корпата за ѓубре, исто така може да се користи и како декорација на маса за вашиот секојдневен живот. 100% КУПУВАЊЕ ГАРАНЦИЈА : Ако имате било какви прашања за овој производ, пишете HYCZW.Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.Ѓубре Can Are сте во потрага за една мала корпа за вашата бања, тоалет или дневна соба?Дали сте уморни со бучавата од ѓубре отворање или затворање?HYCZW ѓубре може да можат да ги задоволат вашите потреби и барања за ѓубре лименки Pedal Long-трајни педалата работењето, Висока стабилност со не се лизга база, Отпечатоци-отпорни surface Fingerprint-отпорни лесна за носење рачка за идеална рамнотежа Тоа може да move A отстранлив внатрешна кофа прави празнење и чистење на doddle, без добивање на прстите валкани. Mute1.5-2 секунди тивка затворање време капак ви помогне да остане далеку од бучава, и обезбедување чиста куќа. широко used Practical во тоалет, бања, шминка соба, кујна и канцеларија за себе компактен прекрасен дизајн.Погоден за канцеларија,купатило, тоалет,дневна-room And над сите : Ова козметички ѓубре не само што не е практична, но, исто така, елегантна додаток во бањата и кујната!Производ Листа : 1x корпата за Ѓубре.

Основни карактеристики

Најдобри понуди