• Обновено
KYA23 Златен Нож Титаниум Сет со Акрил Стојат + KYA59 Титаниум Обложена Нерѓосувачки Челик Долга Рачка Лажици

KYA23 Златен Нож Титаниум Сет со Акрил Стојат + KYA59 Титаниум Обложена Нерѓосувачки Челик Долга Рачка Лажици

Rating 
DEN 1109.52

Залиха
Во магацинот.

【Што млади луѓе Се】KYA23 Златен Нож Титаниум Сет со Акрил Стојат + KYA59 Титаниум Обложена Нерѓосувачки Челик Долга Рачка Лажици. 【KYA23 Нож Блок Поставите】14 Парчиња ножеви сет вклучува : 1pc-8"Готвач нож, 1pc-8"Сечење нож,1pc-8"Леб нож,1pc-7"Santoku нож, 1pc-5"Алатка нож, 1pc-3.5" Paring нож, 6pcs 4.5" Стек нож, 1pc-сите-цел кујна shears, 1pc-Акрил Застане. 【Користат За】Овој 8 долго се справи со тешки лажици сет,идеален за уживајте во вашиот сладолед,мраз, чај,сок,млеко, коктел и десерт. 【Високо Квалитетни Кујнски Нож】Марко Бадемово ножеви се изработени од квалитетни нерѓосувачки челик и титаниум обложена со кои се рѓа доказ.Овие ножеви се цврсти доволно да се задржи трајни производи за неколку години. 【Ги исполни Сите Ваши Потреби】Нож блок во собата може да ги исполни сите ваши сечење потреби.Нашите хокеј на чај лажици се направи на високо квалитетни нерѓосувачки челик со екстра дебели ергономија рачка,безбедноста,Не-токсични и без мирис,да го положат безбедност на храна тест,трајни високо-полски заврши.KYA23 Златен Нож Титаниум Сет со Акрил Стојат + KYA59 Титаниум Обложена Нерѓосувачки Челик Долга Рачка Лажици.

Основни карактеристики

Најдобри понуди