• Обновено
Идеален Живот 3 Еез Биро Организатор, Биро Материјали Организатор Caddy-Хартија Клип Носителот И Пенкало, Организатор простор за Статистика, Училиште, Дома Материјал?

Идеален Живот 3 Еез Биро Организатор, Биро Материјали Организатор Caddy-Хартија Клип Носителот И Пенкало, Организатор

Rating 
DEN 359.76

Залиха
Во магацинот.

НЕ се ЛИЗГА И ЗАШТИТНИ БАЗА : Пен носителот и хартија клип носителот има не се лизга и здрав база за да се заштити вашата прекрасна биро површина од гребење и не прават бучава кога ќе преместите.Создадени со жичана мрежа околните за кои професионален изглед.Дали сте во потрага за биро за складирање за канцелариски материјали и биро стационарни?Нашите Метал Молив Носителот содржат мултифункционален пенкало организаторот, има 3 поделени прегради круг пен носителот и Хартија Клип Носителот, одлична за ножици, лента, спојувач, мемории, гуми, гумени бендови, бело-надвор, владетели, пенкала, моливи, хартија клипови, thumbtacks, highlighters, маркери, лепак, итн.5 cm (Dxšxv)Круг Молив Носител : 9 x 10cm (Dx H)Хартија Клип Носителот : 9x4cm (Dx H).

Основни карактеристики

Најдобри понуди