• Обновено
Koolzap За 12-14 Експедицијата/Навигатор Огледало Моќ Загрева w/Јачина на Светилка & Меморија Поставите Пар

Koolzap За 12-14 Експедицијата/Навигатор Огледало Моќ Загрева w/Јачина на Светилка & Меморија Поставите Пар

Rating 
DEN 3833.04

Залиха
Во магацинот.

5.4 Литарски V8 Мотор, Спорт Комунални 4-Врати, Фабрика Стил OE Замена.Право на Патникот & Лево Возачот Страна, Холандер : 128-04141 AL, 128-04142 AR. 2 Парче Сет Пар.БРЕНД НОВИ СТРАНА ЗАДНИТЕ ВИДИТЕ ВРАТАТА ОГЛЕДАЛО СОБРАНИЕ!Висок Квалитет Замена - Резервни Компатибилен со 2012 2013 2014 Ford Експедицијата & Експедицијата ЕЛ (Кралот Ранчот, Ограничен, Max Ограничен, Max XL, XL, XLT) Компатибилен со 2012 2013 2014 Линколн Navigator & Navigator L (Основа, Извршната, Ограничен, Ultimate) Забелешка : Моќ, Моќ Виткање, Загрева со : Агол Ловец Стакло - се Претвори Сигнал Светлина - Puddle Светилка - без Меморија : Авто Затемнување Забелешка : 5.4 Литарски V8 Мотор - Спортот Комунални 4-Врата Крај/Материјал : Хром Капа - Пластични Сместување : Вклучува и Право на Патникот & Лево Возачот Страна.

Основни карактеристики

Најдобри понуди