• Обновено
M2Beaute Eyelash Раст Серум во М2 Beaute Подарок Кутија | Eyelash Активирање на Серумски 4ml | Не-Токсични и Суровост-Бесплатен Премиум Lash Раст, Зголемување на Формула | Подолг и Позд

M2Beaute Eyelash Раст Серум во М2 Beaute Подарок Кутија | Eyelash Активирање на Серумски 4ml | Не-Токсични и

Rating 
DEN 695.76

Залиха
Во магацинот.

Производот Не се Тестирани на Животни.Ве молиме да бидете трпеливи, вашиот lash раст циклус е потребно време.ТАЈНАТА ДА ИМА ВЕЌЕ, ЦЕЛОСНИ, ТРЕПКИТЕ СО M2 BEAUTE НАЈМОЌНИТЕ EYELASH РАСТ СЕРУМ!M2 LASHES АКТИВИРАЊЕ на СЕРУМСКИ 5 ML од M2 BEAUTE - Тука е, тајната за ravishingly убави трепки со неверојатен волумен : Ова високо потентен активирање на серум содржи високо ефикасни MDN* комплекс.За разлика од конкурент eyelash раст производи, M2 LASHES не бара рецепт и е бесплатно на ризично состојки и негативни несакани ефекти.Највисоките германски Квалитет Професионални Eyelash Серум на пазар токму сега!Ова внимателно дозирана активна состојка го стимулира коренот на трепките, доведување во врска подолго раст фаза, а исто така создавање на сити, посилни удари со камшик.ДОВЕРБАТА Е УБАВИНА.

Основни карактеристики

Најдобри понуди