• Обновено
SHZSR 13 автомобил Мултимедијални Систем за -2020 Форд Ренџер за Ford Еверест GPS Навигација Поддршка CarPlay Стерео Радио DVD Плеер

SHZSR 13 автомобил Мултимедијални Систем за -2020 Форд Ренџер за Ford Еверест GPS Навигација Поддршка CarPlay

Rating 
DEN 4559.76

Залиха
Во магацинот.

Тоа ќе ви донесе неверојатно интуитивен начин за да пристапите GPS, повици, музика, Google Асистент, Siri.4-инчен HD IPS LCD екран со 1280*480 resolution4.Snappy и одговорно, исто како и на IOS уред. Теми на кориснички интерфејс се на располагање за да го изберете, вклучувајќи серија на специјални и за оригинални автомобил Стил UIConfiguration параметар : 1.Чувајте Вашиот Автомобил и Уживање на највисоко ниво Забава на Way Perfect избор : 1.Големиот екран стил : GPS Навигација Исклучиво наменета за Форд Ренџер 2016-2020 Година, Возење за да одговара на оригиналот табла за совршено интегрирани изглед, Ако сте збунети, ве молиме контактирајте со нас прво.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас преку е-маил, ние ќе ви одговори ПОБРЗО и да се обезбеди вашите права и интереси на сите времиња. Bluetooth-От, Built-in GPS, DVD Плеер, MP3 / MP4 Плеери, Радио Тјунер, Допрете Screen6. !ГАРАНЦИЈА¢€?Грб на оваа единица со 1 година гаранција и обезбедува стручна и техничка поддршка. Мулти-Јазик : Поддршка за Мулти-Language Applicable Модели & Години : GPS Навигација Компатибилен со Ranger 2016 2017 2018 2019 2020 Year For повеќе други модели, ве молиме контактирајте ме преку е-пошта!Пакет содржи : 1 x Автомобил screen1 x Mount All Кабли.Multi-Touch Дисплеј : Вашиот висока резолуција 13" екран на допир ви овозможува лесно видливост, прикажува сите релевантни музички информации и чува сите ваши омилени опции во рамките на дофат на раката. Оперативен СИСТЕМ : Android 9 ПРОЦЕСОРОТ : 6 cores Screen Тип : IPS, Осетлив на Допир Screen2. Supersized Забава, кој е компатибилен со функцијата на оригиналниот автомобил и има моќен functions2.Fast & Одговора : најновата Android OS 9, 1280*480 резолуција, IPS high-definition квалитет на сликата, на 6-Core ПРОЦЕСОР со 4 GB RAM меморија & 64 GB ROM ви понудиме побрз и неспокојот искуство.

Основни карактеристики

Најдобри понуди