• Обновено
Како што јас Сум Природно 4pcs ГОЛЕМА Комбо се Справи (Навивам Шампон, Оставете-Во клима уред, Толку Многу Влага, и Cocoshea спреј Крем) Плус 1 бесплатно во молив

Како што јас Сум Природно 4pcs ГОЛЕМА Комбо се Справи (Навивам Шампон, Оставете-Во клима уред, Толку Многу Влага,

Rating 
DEN 1367.52

Залиха
Во магацинот.

1 x Како што Сум јас навивам јасност шампон 8oz. 1 x Како што јас Сум ја напушти - во средството за смекнување на косата 8oz. 1 x Како што Сум јас cocoshea спреј крем 4oz. 1 x Како што Сум јас толку многу влага хидратантен лосион 8oz.Од време на време вашата калеми или кадрици само нема да дејствува во право и тоа е тешко да ги направи сјај и се однесуваат.Овие се каже знаци дека е време да го отстраните стари, dulling остатоци и да се направи свеж чисти почеток, но без dehydrating на вашата коса. ///// Голем остави во е од витално значење првиот чекор во стил.Мазна тоа по чистење и климатизација.Вашиот заврши стил ќе биде помек shinier и повеќе податлив.Ова природно чудо држи tangles далеку и обезбедува одлична основа за природен стил.Тој содржи органски зајакнување агент, плус природни состојки кои се промовира раст на косата. ///// Природната текстура на косата сака ништо подобро од богати уреди произведени од страна на природата.Масло од кокос и Африкански шеј путер се сигурни омилени.Кокосово масло е косата beautifier уште од најстарите времиња поради својата брза апсорпција и способноста да се произведе неверојатен сјај. ///// Длабоко hydrating Provides неверојатна softness Enables многу лесно корен кревање кога стилизирање со стил pick Allows голема водат до подобро ќе се одрази должина на косата.

Основни карактеристики

Најдобри понуди