• Обновено
HUIYCUU за iPhone 13 Про Случај за Жени, Девојки 6.1, Shockproof Против Пролизгување Симпатична Цвет Печати Јасно со Дизајн Флорални Шема Тенок Кристал Мека Браник Покрие Случај ?

HUIYCUU за iPhone 13 Про Случај за Жени, Девојки 6.1, Shockproof Против Пролизгување Симпатична Цвет Печати

Rating 
DEN 191.52

Залиха
Во магацинот.

Совршен Компатибилен Со i Phone 13 Про Случај 6.1 инчи (2021 Порака) и Поддршка за безжично полнење.Издржливи Мека TPU Силикони Транспарентен Гума Браник,лесни, но заштитна,да се спречи smudges гребнатини отпечатоци од прсти;Постои aniti се лизга Бар во страна кој ќе ви даде добра потпора за да го држете вашиот телефон ,shockproof капка доказ.Воскресна 1.2 MM Усна рабовите Заштитник држи вашиот екран и леќите на камерата површината за да се спречи оштетување на уредот;.Случајот со Единствена поставен Прекрасна Цвет Дизајн ,око-фаќање,многу убаво за девојки деца како подарок или испратете ја на пријатели.Прецизно отсекување на испис за звучници, камера, полнење пристаништа, аудио портови сензори и копчиња.Лесно се држат за вклучување/исклучување на инсталација.

Основни карактеристики

Најдобри понуди