• Обновено
30 Грам Торба Големи Полимер Глина Kawaii cET Лице Портокал Tangerine Овошје Парчиња, Помине Уметност Sprinkles, Faux Овошје, Минијатурни Овошје, Смола Embellishments

30 Грам Торба Големи Полимер Глина Kawaii cET Лице Портокал Tangerine Овошје Парчиња, Помине Уметност Sprinkles,

Rating 
DEN 528.00

Залиха
Во магацинот.

ве молиме контактирајте со нас прво пред да се даде негативен feed врати или да побара од А до Z тврдат Гаранција.Материјал Пластични & смола.Овие поголеми полимер глина овошје парчиња се страшни за општа изработката, декорација на ноктите, изработка на минијатурни куклена куќа десерти, итн..Овие се веќе печени, но исто така може да се ре-се пече нив, ако се да вметнете ги во вашиот полимер глина креации!.Парчиња се прибл. 10x10x2mm.

Основни карактеристики

Најдобри понуди