• Обновено
ZIZO ION Серија за iPhone Xs Max случај на Воена Одделение Капка Тестирани со Калено Стакло Екран Заштитник (Розово Злато & Clear)

ZIZO ION Серија за iPhone Xs Max случај на Воена Одделение Капка Тестирани со Калено Стакло Екран Заштитник

Rating 
DEN 335.76

Залиха
Во магацинот.

Лесен, транспарентни & тројно слоевит хибрид поклопец за вашиот i Phone Xs Max телефон.Tetra Полиуретан (TPU) внатре и [Отпорност] Поликарбонат (PC) Школка надвор.Дизајниран со воздух перница технологија која disperses влијанието на сила. [Воена Одделение Капка Тест Заверена].Дополнително Zizo 0.33 mm Молња Штит, со 100% Јасност и 9 H Цврстина Калено Стакло Екран Заштитник е вклучена со секое купување.i Phone Xs Max ION случај е компатибилен со i Phone Xs Max телефон.Лесни, Транспарентен и Низок Профил.Воведување на Zizo [ION Серија].Оваа i Phone XS Max случај е совршена платформа за време на излагањето на вашиот стил.Боја-богата браник и подобрена контрола околу брана на овој случај му дава мазна и анти-се лизга на зафат.Minimalistically конструиран за да им служи на тенка, ниска профил, додека целосно затворање на вашиот телефон.Сигурна Заштита : На Zizo [ION Серија] ги исполнува упатствата за Воени Одделение 810.1-G Compliancy.Тоа го надмина низ ригорозни тестирање за да се обезбеди заштита на вашиот i Phone XS Max.На Zizo 0.33 мм со 100% Јасност и 9 H Цврстина i Phone XS Max калено стакло екран заштитник е вклучена со секое купување.Ние веруваме телефонски случај, исто така треба да се заштити вашиот телефон екран.Ние, исто така, направи достапни во различни бои за да го изразат вашиот стил точно.На Zizo инженеринг има докажано време и време повторно со секоја нова линија на производи.Ние ги направи нашиот приоритет за да слушате и да ги задоволи потребите на клиентите и да се вклучат во секоја фаза на производство - од дизајн да функционалност.Zizo е втората генерација на семејството компанија која се спроведува Старата Школа традиции во Ново Училиште на компанијата.Станете дел од Zizo Семејство денес.Овој случај е компатибилен со i Phone XS Max.

Основни карактеристики

Најдобри понуди