• Обновено
ZYSWP Прибор за јадење Фиока Поделено Фиока Тип Организатор Прибор за јадење Фах Кујна Стигнале Фиока Прибор за јадење Складирање Кутија (Боја : А, Големина : Една Голе

ZYSWP Прибор за јадење Фиока Поделено Фиока Тип Организатор Прибор за јадење Фах Кујна Стигнале Фиока Прибор

Rating 
DEN 7200.00

Залиха
Во магацинот.

Материјал, животната средина и безбедно да се користи.Поделено и фиока дизајн, погодно за класификација.Стигнале дизајн, 5 мрежи, пред се водат, 7 ребра по истегнување.Погоден за садови или канцелариски класификација.Убаво складирање кутија за домашна употреба.Пренослив, лесен за употреба и носат.Погоден за Садовите за Складирање Кутија.материјал, животната средина и безбедно да се користи.Поделено и фиока дизајн, погодно за класификација.Стигнале дизајн, 5 мрежи, пред се водат, 7 ребра по истегнување.Погоден за садови или канцелариски класификација.Убаво складирање кутија за домашна употреба.Спецификации : Item Големина : 350 * 290 * 45mm / 13.78 * 11.42 * 1.77 in Tension Големина : 425 * 350 * 45mm / 16.73 * 13.78 * 1.77 in Package Тежина : 900g / 31.75 ounces Package се Вклучени : 1 X Садовите за Складирање Box Notes : 1. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.2. Поради прирачник за мерење и различни мерни методи, ве молиме овозможи 1-5мм отстапување.ви благодариме!.

Основни карактеристики

Најдобри понуди