• Обновено
WIONC Неколку Чаши, Еден Пар на Кафе Чаши Сет, Дома Свадба Чаши со Сувенири, Млеко Чај Чаши (Боја : А, Големина : Како на сликата покажува)

WIONC Неколку Чаши, Еден Пар на Кафе Чаши Сет, Дома Свадба Чаши со Сувенири, Млеко Чај Чаши (Боја : А, Големина

Rating 
DEN 13815.36

Залиха
Во магацинот.

Обликот е елегантен и изработка е исклучителна.Се згусне на рабовите, шупливи врежан, на густа текстура покажува одделение.На дното е подигната и издлабени надвор, а дизајнот е не се лизга и стабилна.Во мрзливи попладне, во топлото сонце, се даде себе си парче на удобност кое ти припаѓа.Може да пијалак на сите видови на чај, кафе, итн.

Основни карактеристики

Најдобри понуди