• Обновено
GTW Поли Војаџер Фокус 2 УЗ, Стерео Bluetooth Слушалки, USB-А, се Поврзува со Deskphone, PC/Mac, Smartphone - Работи со Тимови, Зум, RingCentral, 8x8, Vonage, Бонус Микрофибер Вклучени

GTW Поли Војаџер Фокус 2 УЗ, Стерео Bluetooth Слушалки, USB-А, се Поврзува со Deskphone, PC/Mac, Smartphone

Rating 
DEN 6479.28

Залиха
Во магацинот.

✅ ПОЛИ ПАКЕТ ОД 3 СТАВКИ : Поли Војаџер Фокус 2 УЗ USB-Стерео Bluetooth Слушалки со База, Bluetooth USB Dongle, и Бонус Микрофибер Крпа. ✅ КОНЕКТИВНОСТ : Биро телефон, КОМПЈУТЕР и Bluetooth. ✅ ПОКРИЕНОСТ : Опсег : Линија на погледот до 50 m/164 ft; Типичен канцеларија на животната средина до 180ft/55m. ✅ КВАЛИТЕТ на ЗВУКОТ : Бучава поништување со Акустична Ограда Технологија. ✅ ВРЕМЕ на РАЗГОВОР : до 19 часа (АНГ исклучите) до 16 часа (АНГ на).

Основни карактеристики

Најдобри понуди