• Обновено
Анти-Прашина Зајдисонце Устата Ракав Bandanas Устата Guard Обновливи Перат Со Филтер Унисекс Подарок

Анти-Прашина Зајдисонце Устата Ракав Bandanas Устата Guard Обновливи Перат Со Филтер Унисекс Подарок

Rating 
DEN 88.56

Залиха
Во магацинот.

Време на испорака : Приближно 10-15days. 100% Полиестер (Полиестер), 5-Слој Активен Јаглерод Филтер, 1 Со 2 Филтри.Персоналните Мода Шема.Рака Мие Препорачува, Не Кајгана.Тоа Е Многу Мека, Дише, Отпорен На Вода, Перат, Со Копчиња Да Се Прилагоди На Стегање, И Да Го Промените Според Вашите Сопствени Лицето Контура, Па Како Да Се Избегне Оставајќи Траги На Вашето Лице По Полетување. 1.100% Полиестер (Полиестер), 5-Слој Активен Јаглерод Филтер, М-во Облик на Нос Клипrn2.Тоа Е Многу Мека, Дише, Отпорен На Вода, Перат, Со Копчиња Да Се Прилагоди На Стегање, И Да Го Промените Според Вашите Сопствени Лицето Контура, Па Како Да Се Избегне Оставајќи Траги На Вашето Лице По Полетување.Заштита на Вашата Уста И Лице Од Прашинаrn3.Персоналните Мода Шемаrn4.1 Со 2 Филтри.

Основни карактеристики

Најдобри понуди