• Обновено
Mornenjoy Бебе Брише Фармацевт,Избрише Сад со Запечатување Дизајн Пелена Брише Фармацевт Бебе Брише Носителот Брише Свежо Ткиво Случај (Бела)

Mornenjoy Бебе Брише Фармацевт,Избрише Сад со Запечатување Дизајн Пелена Брише Фармацевт Бебе Брише Носителот

Rating 
DEN 381.12

Залиха
Во магацинот.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Удобен : Лесно да се издаваат & reload.Капакот може да се отстрани и е лесно да се чисти.Обичен контејнер за вашата бања контра.Функционална : Бебето ги избрише носителот со отворен поклопец дизајн,силикони заптивка во капакот држи брише свежи и спречува сушење.и прашина-доказ.заштита на здравјето на децата.Држете го Брише за Деца : Пренослив дизајн за лесна замена на различни влажни брише, се безбедни за двете новороденче пелена промени и неуредна години.Модерните : Се брише точење имаат мал профил, па не нередот на countertops и имаат чист изглед.Користете сцена : маса, автомобил, спална соба, трпезарија, бања, дневна соба, кујна,купатило,тоалет.бебе туш.Димензија : 7.3x4.8x2.9 инчен/18.6x12.2x7.4 см.Пакет се вклучени : 1 x Избрише Сад.Влажни брише отвори по употреба лесно ќе валкани од прашина и други расипува, оваа кутија за да може ефективно да ви помогне да се избегне таков проблем.Одговара : Кујнската крпа/cottonelle брише/бебе брише/возрасни flushable брише/соочуваат со крпа/за еднократна употреба алишта/чистење брише/шминка брише.БРИШЕ НЕ се ИСУШИ : Запечатување дизајн брише случај се спречи губење на влага,држи се брише свежи.Лесно се Повлече : Отстранлив,лесно отвори & затвори,пелена менување на решенија.

Основни карактеристики

Најдобри понуди