• Обновено
Новата Замена Компатибилен со OE Забавува Огледало Компатибилен со 2010 2012 Ford F-450 Супер Должност Левата Страна Моќ Пати Загрева Стакло

Новата Замена Компатибилен со OE Забавува Огледало Компатибилен со 2010 2012 Ford F-450 Супер Должност Левата

Rating 
DEN 16291.92

Залиха
Во магацинот.

Fitment Notes Location : Возачот Страна - Компатибилен со 8 Цилиндри 6.2 L 2011-2012 Ford F-250 Супер Должност Огледало Загрева.Директно Одговара Замена.Инсталира Исто Како Фабрика Единица.Истите Димензии како Оригиналниот OE Возило Делови.Fitment Notes Location : Возачот Страна - Компатибилен со 8 Цилиндри 6.2 L 2011-2012 Ford F-250 Супер Должност Огледало Загрева.

Основни карактеристики

Најдобри понуди