• Обновено
Младата Детска Солидна Боја Спиење Gown со Капа Бебе Заврзана Sleepwear Новороденче Доаѓа Дома Облека Вреќа за Спиење

Младата Детска Солидна Боја Спиење Gown со Капа Бебе Заврзана Sleepwear Новороденче Доаѓа Дома Облека Вреќа

Rating 
DEN 215.76

Залиха
Во магацинот.

Машина За Миење. ☛Направени од 95% памук, мешавина, супер меки, совршен за користење на бебето нежна кожа. ☛Бебе спие кеса димензии : должина : 33.5" (85cm); биста : 20.5" (26*2cm); ракав должина : 10.2" (26cm).Се препорачува за бебе 0-12 месеци. ☛Пакет Вклучуваат : 1pc бебе вреќа за спиење + 1pc шапка. ☛Повод : бебе туш подарок, секојдневен, дома, спие, фотографија реквизити; мека, дише и удобно. ☛Тоа е идеален за фотографирање или за некоја посебна прилика.Нашите Swaddle Ќебе Карактеристики : ♦ Материјал : Ултра-меки памук мешавина бебе спие кеси се направена од врвен квалитет материјал.Заврши вашиот мал пакет на радост во овие убави ќебиња. ♦ Лесно Нега : Машина перат. ♦ Повод : бебе туш подарок, секојдневен, дома, спие, фотографија реквизити; мека, дише и удобно ♦ совршен подарок за вашето бебе регистар или претстојните бебе туш.Овие стилски и симпатична бебе ќебиња со унисекс флорални родово-неутрални дизајни се сигурни да се биде хит за момчиња и девојчиња! ♦ Димензии : должина : 33.5" (85cm); биста : 20.5" (26*2cm); ракав должина : 10.2" (26cm).Пакет се Вклучени : 1 x Бебе вреќа за спиење 1 x Бебе шапка се Напомене : ♦може да биде боја на разликите меѓу нашите кеси и слики, бидејќи на различни екранот на екранот или како одраз на светлината кога снимање. ♦Поради прирачник за мерење, вистинската должина на објектот има некоја одредена големина за грешка со кои се предвидени со нас.

Основни карактеристики

Најдобри понуди