• Обновено
Еластична Пелена Pail Лагер

Еластична Пелена Pail Лагер

Rating 
DEN 1680.00

Залиха
Во магацинот.

Одговара на повеќето пелена кофи или 13-галон ѓубре лименки. 24" W, на дното, 27" H, 14" W, на врвот.Нашите еластична pail облоги се изработени од еден слој на водоотпорен PUL со валани внатрешни работи страна шевовите да се задржи влагата во.Силна еластичен на врвот го задржува pail лагер во место во внатрешноста на пелена pail.Наизменично, оваа торба може да бидат обесени од куките или крпа бар со 2 PUL ремени кои се зацврсти со прилепува.Одговара на повеќето пелена кофи или 13-галон ѓубре лименки. 24" W, на дното 27" H 14" W, на врвот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди