• Обновено
Dynippy Компатибилен iPhone 11 6.1 инчи Случај Не се Лизга Shockproof Заштита Пластични Силиконска Гума Хибрид Заштитен со Транспарентни Телефон да Ѕвони Носителот - Галакси Про

Dynippy Компатибилен iPhone 11 6.1 инчи Случај Не се Лизга Shockproof Заштита Пластични Силиконска Гума Хибрид

Rating 
DEN 167.52

Залиха
Во магацинот.

Моден iphone 11 6.1 инчи Случај.Не се вклопуваат i Phone 11 Про и i Phone 11 Про Max.Материјал : тврд материјал назад и мека гума TPU браник, поклопец на уредот на сите страни.Заштита на вашиот телефон од гребење, удари и други дневна штета.Не се лизга работ дизајн го прави телефонот не случајно падна.Совршен натпревар и одговара за уред кој, исто така, има лесен пристап до сите функционалности, вклучувајќи ги сите копчиња, камера, џек за слушалки, звучници, микрофон и полнење порта.Посебна шема на случајот, го прави вашиот телефон различни и очите-фаќање.

Основни карактеристики

Најдобри понуди