• Обновено
Морето Желка Mandala Влажно и Суво Торба за Обновливи Пелена Мокра Торба за бански костуми perfect Водоотпорен Влажни Организатор со Две Zippered Џебови Рачка за Валкана Крпа

Морето Желка Mandala Влажно и Суво Торба за Обновливи Пелена Мокра Торба за бански костуми perfect Водоотпорен

Rating 
DEN 239.76

Залиха
Во магацинот.

Погодна за мајките и бебињата да одат надвор, патуваат, кампови, базени, спортски сали, итн.Овие кеси се да не се користи само за одделни влажни и суви предмети, но, исто така, може да се користи како складирање кеси за играчки, toiletries други предмети.На wet & dry торба е опремен со патент и handlebars.Двојно патент преграда го прави полесно да се одделат валкани и чисти пелени или други мокри предмети.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Оваа влажно и суво кеси се многу светлина пондерираните што ги прави бриз да го изнесам на било прилики и да биде укината кога не е во употреба.Големите кеси може да се користи како простор за пелени, костими за капење, крпи, спортски итн.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат. Инструкции за перење : Погодни за машинско и рачно перат, и потоа да се откажам за да се исуши.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Печати на враќање превозот етикета. 【Издржлив Материјал 15*22cm (11.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.На здрав справи со лесно може да се закачи на било каде како doorknob, крпа багажник, кука, шетач handlebar или било кој други места кои ќе се сметаат дека се вклопуваат.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Идеален за стави во вашиот ранец, плажа торба, куфер за корисна за складирање.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Двојно патент преграда го прави полесно да се одделат валкани и чисти пелени или други мокри предмети.Секоја кеса има се справи со од една страна, за бесење нагоре, што ќе ви овозможи да се откажам до или да ја надолу. Мулти-Цел : Корисно за чорапи, нежен гаќи, чипка долна облека, пелени, градите пумпа делови, бебе производи, лесно да се одделат влажни/сува предмети.

Основни карактеристики

Најдобри понуди