• Обновено
D. Perlla Нож во Собата со Блок, 15 Парчиња од Нерѓосувачки Челик Кујнски Нож во Собата со БО Оксидација Технологија, Нема Рѓа, Остар Нож Блок Сет

D. Perlla Нож во Собата со Блок, 15 Парчиња од Нерѓосувачки Челик Кујнски Нож во Собата со БО Оксидација Технологија,

Rating 
DEN 1127.76

Залиха
Во магацинот.

На Сите Намена Нож во Собата : На 15 PCS нож поставете ги вклучува повеќето корисни ножеви за домашна кујна употреба, 8" готвач нож, 8" сечење нож, 8" леб нож, 7" santoku нож, 5" алатка нож, 3.5" paring нож, 6* 4.5" стек ножеви, 8" Усовршувајќи Челик, плус се повлече, покрај кујната shears и складирање дрво блок.Премиум Квалитет Нож во Собата : Црна Не Stick обложени нерѓосувачки челик сечилото се направена од супериорен висока јаглерод од не 'рѓосувачки челик за против корозија и' рѓа.Секој ножот е остар и траен и обезбедува прецизно сечење резултати.Ергономски Рачка : Ергономски ПП се справи со е многу удобно да се одржи.Меки, удобни се справува обезбеди сигурна потпора, нож нема да се лизга кога вашиот уред се навлажни.Лесен за Складирање : Сите ножеви продавница безбедно во тешко дрво нож блок простор за ефикасно складирање.Бидејќи со нож ножеви се вметнат во неговото место, нож блокови се побезбедни од магнетни ленти.Постои помал ризик за децата и животните.Лесно Заштита : заштита на острината и glossiness на ножеви, ве молиме исчистете и исушете ги, веднаш по миење на рацете за да се добие години на употреба на нив.Г.Perlla 15 Парчиња Кујнски Нож Во Собата.

Основни карактеристики

Најдобри понуди