• Обновено
Шеј Влага Manuka Мед и Јогурт Хидрат Плус Поправка Сплит и Balm за Унисекс, 2.5 Унца

Шеј Влага Manuka Мед и Јогурт Хидрат Плус Поправка Сплит и Balm за Унисекс, 2.5 Унца

Rating 
DEN 434.40

Залиха
Во магацинот.

Косата третман кој ви овозможува да harnesses моќта на топлина за да се зајакне.Неговата формула со јогурт екстракт додава негување на влага вашата коса.Тоа оштетување контрола формула со природни mafura масло омекнува и ја промовира healithy изглед на косата.Тоа е сертифицирани органски шеј путер, репаративните manuka honey, и јогурт се вклопуваат во влажност блокирање balm дека има бунтовен завршува заедно за frizz-бесплатно, свилен мазна завршница, а зголемување сјај, и vibrancy.

Основни карактеристики

Најдобри понуди