• Обновено
GTW Пакет со Поли SYNC 20+ USB-Bluetooth Звучникот w/dongle и Бонус Полначот - за Стриминг Глас/Видео, Учење на Далечина, Далечинска Работа, Училиште,Конференции Апликации - Зум, Webex,

GTW Пакет со Поли SYNC 20+ USB-Bluetooth Звучникот w/dongle и Бонус Полначот - за Стриминг Глас/Видео, Учење

Rating 
DEN 5040.00

Залиха
Во магацинот.

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. . ✅ ПОЛИ ПАКЕТ ОД 3 СТАВКИ : Поли Bluetooth Speakerphone, Bluetooth Dongle, и Бонус 2-Порта Универзален Полнач. ✅ ПОЛИ ПАКЕТ ОД 3 СТАВКИ : Поли Bluetooth Speakerphone, Bluetooth Dongle, и Бонус 2-Порта Универзален Полнач. ✅ ПОЛИ ПАКЕТ ОД 3 СТАВКИ : Поли Bluetooth Speakerphone, Bluetooth Dongle, и Бонус 2-Порта Универзален Полнач. ✅ КОНЕКТИВНОСТ : се Поврзува со КОМПЈУТЕР преку USB-кабел или безжично преку вклучени bluetooth адаптер и смартфон преку bluetooth. ✅ ПОКРИЕНОСТ : Идеален за соба големини 4m X 4m; микрофон ги собереш опсег до 7ft. ✅ КВАЛИТЕТ на ЗВУКОТ : Мулти - микрофон steerable низа за ехо и намалување на шумот; До 20 Часа време на разговор. ✅ ПОРТИ : 1 USB-Порта за паметен телефон полнење.

Основни карактеристики

Најдобри понуди