• Обновено
5X36 Прашина Четка Рамка месо тело-Бесплатно (Кутија 6) произведено во САД

5X36 Прашина Четка Рамка месо тело-Бесплатно (Кутија 6) произведено во САД

Rating 
DEN 1968.00

Залиха
Во магацинот.

Флексибилни rubbery пластика која ја елиминира можноста да се заостриле во месо тело или оружје.Нејзините ребра делува како beater кога тресење на четка.Стандард 5" ширина.Бара месо тело-Слободен Клип На Конекторот 6031 E кој се продава одделно.

Основни карактеристики

Најдобри понуди