• Обновено
Затворен Ѓубре може да Креативни Кујна Ѓубре Може да Виси Десктоп Складирање Кофа Дома Спални Мал Складирање Кофа корпата за Ѓубре

Затворен Ѓубре може да Креативни Кујна Ѓубре Може да Виси Десктоп Складирање Кофа Дома Спални Мал Складирање

Rating 
DEN 309.60

Залиха
Во магацинот.

Одлично за мали живеење простори како dorm соби, апартмани, кабини и campers。 На состанокот вашиот различни потреби.По сечење на зеленчук, може да се фрли непотребно ѓубре, како што се движите на кожата, директно во корпата за лесно ракување.Овој производ е направен од дебела PP материјал, кој е издржлив.Ѕидот - монтирани дизајн дава до претходната кука дизајн и е погодна за кабинети со врата дебелина помала од 2 cm.Ѓубре димензии : должина 21cm X ширина 15. 5cm X висина 9cm.Нашите ѓубре може да работат одлично со обновливи намирници кеси, погоден за кујна, бања, RV, перење, итн.Име : Кујна ѓубре canmaterial : plastic Size : 21 X15.5 X9cmtips : 1. Ве молиме проверете ги бојата и големината пред купување.2. Не се вклучуваат предмети кои се различни од корпата за ѓубре прикажани во производот фотографија.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, мало хроматските аберации може да се случи, ве молиме да се разбере.4. Горенаведените податоци за повикување само, големината е прирачник за мерење, ќе има 1 - 3cm грешка, ве молиме овозможи, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил и ние ќе го решат проблемот што е можно поскоро.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.7. Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете на за да влезат во мојата продавница, ќе има голем број на производи за вашиот референца, логистика, општо земено, ние ќе брод во рок од 1 - 3 дена, се проценува дека пристигнување време е 9 - 15 дена.

Основни карактеристики

Најдобри понуди