• Обновено
iJDMTOY (2) D1S D3S Xenon Светилки Носители Клип Прстени Retainer Носители Компатибилен Со Audi BMW Мерцедес Buick Кадилак Линколн Jaguar Range Rover, итн

iJDMTOY (2) D1S D3S Xenon Светилки Носители Клип Прстени Retainer Носители Компатибилен Со Audi BMW Мерцедес

Rating 
DEN 220.56

Залиха
Во магацинот.

Бренд Нови; 2 парчиња за D1 S D1 R D3 S D3 R HID xenon светилки.Еквивалент ОЕМ дел # 63117162087 / 63-11-7-162-087. Компатибилен со BMW Z4 Х5 X6 5 GT 1 5 7 Серии, итн.Да се качи на КРИЕШЕ сијалица за ОЕМ предните светла за или замена или retrofit светлата употреба.На оваа страница, има една пар носителот клип прстени за D1 S/D3 S HID xenon светилки.Ќе треба да го користите овој КРИЕШЕ сијалица retainer сопствениците да се инсталира на D1 S/D3 S КРИЕШЕ светилки за автомобили наведени погоре во дел компатибилност листа и многу други марки и модели.Ако вашиот автомобил е што не се наведени погоре, може да се потврди на fitment страна на отстранување на вашите акции D1 S или D3 S КРИЕШЕ сијалица, и да се споредат retainer со фотографии е прикажано подолу.Карактеристики.Сосема Нов. 2 парчиња.За D1 S D1 R D3 S D3 R HID xenon светилки.ОЕМ дел # 63117162087 / 63 11 7 162 087. Да се качи КРИЕШЕ светилки во ОЕМ предните светла или како замена или retrofit.

Основни карактеристики

Најдобри понуди