• Обновено
Пакет Ранци Салата Drawstring Кеси 3d Малку Жирафа Обичните Жени Мажи Пакет Вреќа Вреќа Лесни Стилски Симпатична Обука Daypack

Пакет Ранци Салата Drawstring Кеси 3d Малку Жирафа Обичните Жени Мажи Пакет Вреќа Вреќа Лесни Стилски Симпатична

Rating 
DEN 2148.00

Залиха
Во магацинот.

Големина : 14.17 X 17 Инчи.Материјал : Висок Квалитет 100% Полиестер.Користете/Училиште/College/Travel/Shopping/Искачување/Пешачење И Така Натаму.Главните Карактеристики На Овој Стилски Лесни Sackpack Се Лесни За Носење, Слободни Раце, Мала Тежина И Добра Отпорност На Абење, Која Овозможува Погодност За Излегување.Нашите Ранец Може Да Послужи Како Слободно Ранец, Фитнес Торба,Патување Daypack, Предмети За Домаќинството Шопинг Торба, Спортска Торба, Кампување Торба, Обука Торба,Собирање Торба,Складирање Торба И Повеќе.Модерни Бои За Печатење И Стилски Модели Drawstring Кеси Daypack Ви Донесе Добро Расположение.

Основни карактеристики

Најдобри понуди