• Обновено
Симпатична Куче И Пеперутка Печати Drawstring Кеси Салата Торба,String Торба Cinch Салата â€sackpack â€за Мажи Жени

Симпатична Куче И Пеперутка Печати Drawstring Кеси Салата Торба,String Торба Cinch Салата â€sackpack â€за Мажи

Rating 
DEN 407.76

Залиха
Во магацинот.

Тоа Е Добар За Подарок За Пријатели И Роднини.Производ Изведба : Тоа Е Направен Од Високо-Густина Сите-Полиестер Казна-Мушка Полиестер Ткаенини, Кој Е Светлина И Силна.Применливи Сценарија : Тоа Може Да Биде Фитнес Ранец Или Schoolbag; Многу Погоден За Спорт, Фитнес, Јога, Патувања, Вклучувајќи И Училиште, Патување, Тим, Одење, Кампување, Пливање, Плажа, Одмор, Патување, Работи, Шопинг, Салата, Итн.Тој Е Компактен И Не Заземаат Простор Кога Се Преклопени.Исто Така, Може Да Се Печатат Со Ексклузивен Лого Дизајн На Групните Активности.Тоа Е Лесен И Практичен За Да Го Носите.Материјал Опис : Полиестер (Полиестер Влакна) Е Лесна Ткаенина Која Е Исто Така Многу Силна И Може Да Издржи Секојдневно Носат И Солза.

Основни карактеристики

Најдобри понуди