• Обновено
Плажа Мост Печати Drawstring Кеси Салата Торба,String Торба Cinch Салата â€sackpack â€за Мажи Жени

Плажа Мост Печати Drawstring Кеси Салата Торба,String Торба Cinch Салата â€sackpack â€за Мажи Жени

Rating 
DEN 407.76

Залиха
Во магацинот.

Тоа Е Лесен И Практичен За Да Го Носите.Печати на враќање превозот етикета.Печати на враќање превозот етикета.Тоа Е Добар За Подарок За Пријатели И Роднини.Црна Полиестер Платно Фиксни На Грбот Е Дамка-Отпорни И, Исто Така, Има Чувство На Модата Донесе Од Страна На Контрастот.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Материјал Опис : Полиестер (Полиестер Влакна) Е Лесна Ткаенина Која Е Исто Така Многу Силна И Може Да Издржи Секојдневно Носат И Солза.Исто Така, Може Да Се Печатат Со Ексклузивен Лого Дизајн На Групните Активности.На Пациентот Drawstring Е Силен И Издржлив, И Тоа Не Е Лесно Да Падне.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.; Лесен И Пренослив, Тоа Може Да Се Здипли Во Секое Време И Да Не Окупираат Секој Простор.Drawstring Дизајн : Тоа Е Многу Погодно Да го Отворите И Затворите, Може да се Земе Интерни Предмети Добро, Не Треба Да се Грижите За Губење на Предмети, Тоа Е Многу Погодно, Можете исто Така Да Ја определите Должината На Рамо, Рака Од Себе, Само се Врзуваат На Јазол Под Јаже.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Нашата Печати Ранец Е Совршена Големина И Прифатлива, Совршен Квалитет Торба За Сите Ваши Сопствени Потреби, Како Што Се Младите Спортски Тимови, Училишта, Образовните Центри, Корпоративни Канцеларии, Летни Кампови И Спортски Сали, Сите Можат Да Имаат Корист Од Овие Drawstring Ранец Патент Кеси.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Применливи Сценарија : Тоа Може Да Биде Фитнес Ранец Или Schoolbag; Многу Погоден За Спорт, Фитнес, Јога, Патувања, Вклучувајќи И Училиште, Патување, Тим, Одење, Кампување, Пливање, Плажа, Одмор, Патување, Работи, Шопинг, Салата, Итн.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.

Основни карактеристики

Најдобри понуди